ABOUT BUT CAREER CENTER

WHO WE ARE

The BUT Career Center is a place where BUT students and partners from the application sphere meet. We focus on providing comprehensive services for BUT students with a focus on their career development and support for their entrepreneurial thinking. We enable advertising of job offers, professional internships and internships. We work with major players from the application sphere in various industries to cover the needs of students from all faculties.

 

Otevírací doba

Pro firmy: Pokud nás budete chtít kontaktovat, jsme k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:30 hod na telefonech či mailech, viz kontaktní osoby. Osobní schůzky dle invidiuální domluvy.

Pro studenty: Konzultační hodiny pro studenty jsou v pondělí a úterý od 9:00 – 12:00 hod na KC VUT (Kolejní 2906/4) v místnosti E321.

Pro sjednání schůzky nás prosím kontaktujte na email: kariera@vut.cz.

VIZE

Poskytování kvalitních služeb studentům prostřednictvím workshopů, kurzů, diskusí a seminářů, ať už v oblasti kariérního rozvoje, či se zaměřením na podporu podnikání. Budování dlouhodobého a kvalitního vztahu s firmami a partnery z aplikační sféry. Věříme v propojování studentů a firem, a to prostřednictvím výše zmíněných workshopů, inspirativních přednášek, diskusních schůzek se studenty, open days, či inzercí nabídek práce, stáže a praxe.

MISE

Tvoříme obousměrnou vstupní bránu mezi studenty VUT a aplikační sférou. Poskytujeme studentům komplexní služby v oblasti kariérního rozvoje a podnikání. Firmám nabízíme možnost zapojení do běhu Kariérního centra a spolupráci se studenty VUT.

Kontaktní informace

Adresa: Kariérní centrum VUT
Antonínská 548/1
601 90 Brno

Fakturační údaje: IČ: 00216305
DIČ: CZ00216305

Kontaktní osoby

person-placeholder

Marius Svoboda

FunkceE‑mail:

Manager of cooperation with companies
svobodam@vutbr.cz