6. LISTOPADU 2018

Aktivní využívání LinkedIn druhá část workshopu

Workshop

Anotace

V pokročilém workshopu se zaměříme na aktivní využívání LinkedInu. Co publikovat, k čemu se mohou hodit LinkedIn Skupiny, kde hledat vhodnou inspiraci, jak aktivně navazovat kontakty. Jak přemýšlí lidé z HR a co je zaujme? Vše si ukážeme na praktických příkladech a odnesete si konkrétní doporučení, na co byste neměli zapomenout.

Na workshopu se prosím přihlaste pouze v případě, že jste schopni zúčastnit se také předcházejícího workshopu 23. 10. “LinkedIn (a další sociální sítě) – jak je používat pro svou osobní značku”

Kapacita je 20 účastníků.

Základní informace

Termín: 6. listopadu 2018 od 15:00 do 17:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Martin Šilar

Cíle workshopu

Cílem druhého navazujícího workshopu je ukázat a vysvětlit, že nestačí mít správně vyplněný LinkedIn profil. Ukážeme si, co všechno můžete získat, pokud se budete LinkedInu věnovat aktivně, byť jen několik minut za den. Stejně tak si ukážeme, čemu se musíte těch zmíněných několik minut za den věnovat.

Lektor

Martin Šilar
www.linkedin.com/in/martinsilar/

Spolumajitel agentury Influencer.cz. Mezi jeho zásadní klienty patří Carollinum, Somersby nebo CETIN. V minulosti se aktivně realizoval v kulturní sféře (hudební klub a festival). Nejvíce se zaměřuje na community management, krizovou komunikaci a obsahovou strategii (zejména pro sociální sítě). S Adamem Zbiejczukem pořádá pravidelné ”social media” setkání Babeltalk.

Náplň workshopu

  • Pobavíme se o tom, co byste měli na LinkedIn profilu zveřejňovat.
  • Řekneme si, jakým způsobem můžete budovat vlastní síť reálných kontaktů.
  • Podíváme se pod pokličku toho, jak přemýšlejí lidé z HR hledající nové talenty.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.