12. DUBNA 2022

Asertivita v jednání a komunikaci

Akce, kariéra, online, webinář, Workshop

Anotace

Asertivita je o tom umět si uhájit své potřeby a zároveň respektovat ty, které mají ostatní. Projevuje se v komunikaci i v našem jednání. Proč je tak těžké říkat lidem ne nebo dělat nelogická rozhodnutí? Projdeme si 10 asertivních práv, se kterými určitě budete nesouhlasit, odhalíme příčiny, proč je pro nás těžké být asertivní a ukážeme si na každodenních situacích doma i v práci jak je řešit asertivně a jak nám to může zlepšovat vztahy s ostatními. Ukážeme si také jak poznat a jak reagovat na pasivní nebo agresivní lidi, kterých máme každý v okolí spoustu a jak si od nich nenechat zničit náladu.

Po přihlášení na vypsaný webinář je potřeba mít funkční mikrofon, kameru a chuť se aktivně zapojovat do dění.

Základní informace

Termín: 12. dubna 2022 od 15:30 do 17:30
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Adresa: online - MS Teams
Místnost: online - MS Teams

Cíle workshopu

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Lektor

Mgr. Hana Kanisová

Vystudovaná psycholožka se specializací na psychologii práce, certifikovaná interventka. S Inspiratou spolupracuje na práci v oblasti HR, kdy se společně snaží do firem zavést fungující procesy, které pomáhají zaměstancům i managerům efektivněji fungovat a také se dobře cítit ve své práci. Má mnoholeté zkušenosti s lektorováním a ko-lektorováním různých psychologických témat. V oblasti HR působí jako lektor a konzultant.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)