7. DUBNA 2021

Asertivita v jednání a komunikaci

kariéra, podnikání, webinář

Anotace

Asertivita je o tom umět si uhájit své potřeby a zároveň respektovat ty, které mají ostatní. Projevuje se v komunikaci i v našem jednání. Proč je tak těžké říkat lidem ne nebo dělat nelogická rozhodnutí? Projdeme si 10 asertivních práv, se kterými určitě budete nesouhlasit, odhalíme příčiny, proč je pro nás těžké být asertivní a ukážeme si na každodenních situacích doma i v práci jak je řešit asertivně a jak nám to může zlepšovat vztahy s ostatními. Ukážeme si také jak poznat a jak reagovat na pasivní nebo agresivní lidi, kterých máme každý v okolí spoustu a jak si od nich nenechat zničit náladu.

Po přihlášení na vypsaný webinář je potřeba mít funkční mikrofon, kameru a chuť se aktivně zapojovat do dění.

Základní informace

Termín: 7. dubna 2021 od 16:00 do 18:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Hana Březinová
Adresa: Zoom

Cíle workshopu

  • Co přesně je asertivita a kdy se může hodit?
  • Jaká jsou asertivní práva a jak je uplatnit v jednání a komunikaci?
  • Jak reagovat na pasivní, agresivní, či pasivně-agresivní lidi kolem nás?
  • To vše si vyzkoušíte prakticky, včetně nácviku.

Pár dní před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v Zoom. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Mgr. Hana Březinová, je vystudovaná psycholožka a certikovaná koučka a terapeutka. Má několik let zkušeností z managerských pozic v oblasti HR, kde vedla týmy, nastavovala strategie a firemní kulturu. Nyní má tu čest vést tým šikovných lektorů. Její srdcové téma je Leadership a vše co s ním souvisí. Baví jí pomáhat leadrům být slyšeni a respektování (učit je prezentovat své vize, stavět strategie, vhodně komunikovat…) a pomáhat lidem stát se silnými osobnostmi díky koučinku nebo individuálním tréninkům. V oblasti HR působí jako mentor a konzultant.

https://inspirata.cz/

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.