21. LISTOPADU 2018

Design Thinking

Workshop

Anotace

V dnešní době se setkáváme se širokou nabídkou různorodých produktů a služeb. Ne všechny jsou však úspěšné u jejich uživatelů a konzumentů. Design Thinking workshop vám pomůže v osvojení zásad, principů a praktik, které vám pomohou designovat ty správné produkty správně.

Kapacita je 15 účastníků.

Základní informace

Termín: 21. listopadu 2018 od 17:00 do 21:00
Cena: Zdarma
Délka: 4 hodiny
Lektor: Ing. Michal Matyščák

Cíle workshopu

  • Cílem workshopu je představit účastníkům teoretické informace o Design Thingu, které si pak mohou účastníci v rámci workshopu vyzkoušet prakticky na cvičném zadání, nebo případně jejich problematice.

Lektor

Ing. Michal Matyščák
https://www.linkedin.com/in/michalmatyscak/

Michal Matyščák pracuje jako User Experience Designer. Zaměřuje se převázně uživatelský výzkum, a design digitálních produktů. Jeho oblíbeným přístupem je právě Design Thinking. metodika pomocí které rád navrhuje smysluplné produkty a služby, které zákazníci milují.  Své několikaleté zkušenosti získal jednak během svého studia na VUT, v soukromé praxi a také v korporacích jako je IBM a Konica Minolta.

 

Náplň workshopu

  • Teorie o Design Thinking – Mind set uživatele DT, principy Human Centered Designu, a dále pak praktické použití metod Design Thinkingu jako jsou uživatelské scénáře, role-play, prototypování, card-sorting,  mapy empatie a podobně.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.