31. BŘEZNA 2022

Efektivní portfolio CV, motivační dopis a LinkedIn

Akce, kariéra, online, Workshop

Anotace

Lámete si někdy hlavu nad tím, co napsat do životopisu? Jaký je rozdíl mezi CV a LinkedIn? Co by měl obsahovat motivační dopis a zda na něj neexistuje nějaká pěkná šablona? A co takový pohovor? Co říct a co neříct? Ptát se? Nebo mlčet? Tyto a mnohé jiné otázky studentů VUT budou zodpovězeny na webináři „Efektivní portfolio“.

Základní informace

Termín: 31. března 2022 od 15:00 do 17:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Libor Komárek
Adresa: online - MS Teams
Místnost: online - MS Teams

Cíle workshopu

V tomto workshopu si účastník objasní rozdíly mezi tvorbou vlastního životopisu a profilu na síti LinkedIn. Důraz je kladen na relevanci životopisu vzhledem k požadované
pracovní pozici, účastník je obeznámen s jeho obsahovou i formální stránkou. Kurz se dále zaměřuje na efektivní využití LI.

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)