16. LISTOPADU 2021

Facebook a Instagram Jak na tvorbu reklam na sociálních sítích.

online, podnikání, Přednáška, technický, webinář, Workshop

Anotace

Facebook už dnes nemá prakticky žádný organický zásah. Organický zásah Instagramu, který Facebook vlastní, také povážlivě klesá. Tedy bez placené propagace se váš obsah k nikomu nedostane a trávíte s ním čas v zásadě zbytečně. Proto je při působení na největších soc. sítích nutné umět pracovat s placenou propagací.
Pojďme se naučit, jak vytvářet reklamy, jak je cílit, i jak si připravovat publika. Projdeme si základní orientaci v nástroji Business Manager a povíme si také jaké formáty využívat. Rovněž se budeme věnovat problematice promování příspěvků a načrtneme si, jak přemýšlet o contentu stránky.

Základní informace

Termín: 16. listopadu 2021 od 14:00 do 18:00
Cena: zdarma
Délka: 4 hodiny
Lektor: Daniel Kotisa
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

Cílem workshopu je naučit účastníky základy reklamy na Facebooku a Instragramu a pomoci jim zorientovat se v přípravě, plánování a promování obsahu Facebookové stránky.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Daniel Kotisa

působí jako stratég digitálního marketingu na volné noze. Snaží se svým klientům poskytnout ucelený pohled na online marketing a pomáhat jim se samotnou exekutivou.
Má za sebou práci pro velké nadnárodní společnosti, přesto (a nebo právě proto) se rád věnuje především menším a středním byznysům.
Tři roky školil pro Google jako Google Partners Trainer a podílel se také na vývoji marketingových technologií ve spolupráci se startupem ROI Hunter. Zajímá ho zejména PPC a webová analytika.

LinkedIn

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)