24. LISTOPADU 2021

Google Workspace a osobní produktivita

kariéra, online, Přednáška, webinář, Workshop

Anotace

Naučte se využívat nástroje od Googlu na maximum! Znalosti využijí běžní uživatelé, podnikatelé a samozřejmě také budoucí markeťáci. Projdeme si užitečné tipy a triky pro nejpoužívanější aplikace jako Gmail, Drive a Calendar, představíme si možnosti nástrojů určených pro majitele webů, marketéry a podnikatele a také se podíváme jaké možnosti nabízí firemní G Suite. Zvláštní prostor pak dostanou nepřekonatelné Google Sheets. V závěru si představíme konkrétní use case využití těchto nástrojů pro pracovní produktivitu v kontextu zavedených metodologiích produktivity.

Základní informace

Termín: 24. listopadu 2021 od 13:00 do 17:00
Cena: zdarma
Délka: 4 hodiny
Lektor: Daniel Kotisa
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

Cílem je představit širokou paletu aplikací z ekosystému Googlu, posunout uživatelskou znalost těchto nástrojů a pomocí příkladů použití inspirovat účastníky ke zformování vlastních metod zefektivnění práce.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Daniel Kotisa

působí jako stratég digitálního marketingu na volné noze. Snaží se svým klientům poskytnout ucelený pohled na online marketing a pomáhat jim se samotnou exekutivou.
Má za sebou práci pro velké nadnárodní společnosti, přesto (a nebo právě proto) se rád věnuje především menším a středním byznysům.
Tři roky školil pro Google jako Google Partners Trainer a podílel se také na vývoji marketingových technologií ve spolupráci se startupem ROI Hunter. Zajímá ho zejména PPC a webová analytika.

LinkedIn

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)