24. BŘEZNA 2021

Imposter Syndrome

kariéra, podnikání, webinář

Anotace

Jak překonat osobní nejistotu a budovat osobní hrdost? 

Lidé, kteří trpí tzv. imposter syndromem jsou přesvědčeni, že jejich úspěch vznikl jen shodnou náhod a štěstí. Nedokážou přijmout úspěch jako výsledek svých schopností a dovedností. Bojí se, že nejsou dostatečně dobří a pochybují sami o sobě.
Ovlivňuje vás, co si myslí ostatní? Neumíte říkat ne? Chtěli byste být v komunikaci více asertivní, ale nevíte, jak na to?
Webinář je sestaven na základě aktuálních výzkumů, jehož cílem je vypořádat se s imposter syndromem a posilovat míru tzv. osobní hrdosti. Ta je základem zdravé sebedůvěry, pozitivního vnímání sebe sama a chuti do života. Díky ní dokážete snáze překonávat překážky, být rozhodnější a odvážnější.

Základní informace

Termín: 24. března 2021 od 16:00 do 18:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Denisa Dědičová
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

  • Jaké jsou nejčastější příčiny našeho nízkého sebevědomí?
  • Co je imposter syndrome a jak s ním pracovat?
  • Jak se oprostit od uznání a vyžadování pouze pozitivní zpětné vazby?
  • Jak umět sám sebe ocenit a nebrat své úspěchy jako samozřejmost?
  • Jaký je rozdíl mezi sebeláskou, sebevědomím a osobní hrdostí?
  • Jak si vytvořit tzv. složku osobní hrdosti a naučit se s ní dlouhodobě pracovat?

Na tyto, ale i další otázky, které vás v současné době mohou provázet, budete po absolvování webináře znát odpovědi.

 

K přihlášení na akci použijte formulář níže. Do formuláře, prosím, vyplňte svůj VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.
Nejpozději den před webinářem vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, ověřte si, že vám přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Denisa Dědičová je od roku 2013 součástí GrowJOB Institutu, kde je zodpovědná za školení témat, která lidem pomáhají být tou nejlepší verzí sebe sama. Mezi témata, která školí, patří osobní vize, osobní hrdost, spokojenost v osobním i pracovním životě, růstové myšlení a je také autorkou témat efektivní vzdělávání a inspirativní prezentování. Všem těmto tématům se věnuje v rámci přednášek, workshopů a webinářů, ale také v rámci osobních konzultací. Je zakladatelkou projektu Hodnotový učitel, kterým se snaží motivovat pedagogy k malým změnám ve výuce, které přináší velké výsledky. Denisa je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Dále studovala ve Španělsku na univerzitě v Málaze a v Německu na univerzitě v Bayreuthu.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.