26. KVĚTNA 2021

Individuální konzultace; 26. 5. 10:00-11:00

#kariérní poradenství, #koučink, #pohovor nanečisto

Anotace

Můžete si zvolit formu i obsah konzultace dle svých momentálních potřeb. Daný výběr lektorovi sdělíte v rámci Vašeho (online) setkání. Samozřejmě se může stát, že budete potřebovat pomoci i ve více oblastech. Není proto vyloučeno, že s lektorem v rámci jednoho setkání proberete všechny níže popsané oblasti.

  • Kariérní poradenství – s lektorem můžete probrat jakékoli téma, které se týká hledání či udržení si práce. Služba slouží zejména pro orientaci v tom, jak hledat práci, kde ji hledat, jak oslovit zaměstnavatele, jak se připravit, co si připravit apod.
  • Pohovor nanečisto – můžete si vyzkoušet pohovor na konkrétní pozici, na kterou se potřebuje připravit. Dostanete příležitost se na cokoliv ohledně pohovoru doptat a získat na sebe zpětnou vazbu.
  • Koučink – koučování je metoda založená na kladení otázek, v rámci které dostanete prostor pro zamyšlení se nad svými otázkami/odpověďmi. Koučování se hodí pro jakékoli téma, které je orientováno na budoucnost nebo přítomnost, nebo jakékoli jiné oblasti, u kterých se cítíte ztraceni ve vlastních myšlenkách. Někdy se stane, že se něčím zabýváte tak dlouho, že se v tom začnete ztrácet. Pokud do procesu vstoupí kouč/průvodce, může vám pomoci se na problém podívat s nadhledem a objevit tak třeba cesty, o kterých jste předtím ani netušili.

K přihlášení na akci použijte formulář níže. Do formuláře, prosím, vyplňte svůj VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.

Tato akce je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430.

Základní informace

Termín: 26. května 2021 od 10:00 do 11:00
Cena: zdarma
Délka: 1 hodina
Lektor: Vojtěch Očenášek
Adresa: online - MS Teams

Lektor

Vojtěch Očenášek
S kariérovým poradenstvím jsem začal před třemi lety v Kariérním centru Masarykovy Univerzity. S klienty v rámci kariérního poradenství nejčastěji řeším rozhodování o budoucím uplatnění, konzultace životopisů a vše, co se týká nejistoty z profesní budoucnosti. Mimo to se zabývám pracovní psychologií a jsem účastníkem dlouhodobého psychoterapeutického výcviku, ze kterého čerpám i do poradenské praxe. Na konzultacích mě nejvíce baví, když klient odchází bez obav a odhodlaný uskutečnit další kroky ke spokojené kariéře.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.