6. PROSINCE 2021

Individuální konzultace; 6. 12. 2021 8:00-9:00

#kariérní poradenství, #koučink, #pohovor nanečisto

Anotace

Můžete si zvolit formu i obsah konzultace dle svých momentálních potřeb. Daný výběr lektorovi sdělíte v rámci Vašeho (online) setkání. Samozřejmě se může stát, že budete potřebovat pomoci i ve více oblastech. Není proto vyloučeno, že s lektorem v rámci jednoho setkání proberete všechny níže popsané oblasti.

  • Kariérní poradenství – s lektorem můžete probrat jakékoli téma, které se týká hledání či udržení si práce. Služba slouží zejména pro orientaci v tom, jak hledat práci, kde ji hledat, jak oslovit zaměstnavatele, jak se připravit, co si připravit apod.
  • Pohovor nanečisto – můžete si vyzkoušet pohovor na konkrétní pozici, na kterou se potřebuje připravit. Dostanete příležitost se na cokoliv ohledně pohovoru doptat a získat na sebe zpětnou vazbu.
  • Koučink – koučování je metoda založená na kladení otázek, v rámci které dostanete prostor pro zamyšlení se nad svými otázkami/odpověďmi. Koučování se hodí pro jakékoli téma, které je orientováno na budoucnost nebo přítomnost, nebo jakékoli jiné oblasti, u kterých se cítíte ztraceni ve vlastních myšlenkách. Někdy se stane, že se něčím zabýváte tak dlouho, že se v tom začnete ztrácet. Pokud do procesu vstoupí kouč/průvodce, může vám pomoci se na problém podívat s nadhledem a objevit tak třeba cesty, o kterých jste předtím ani netušili.

Základní informace

Termín: 6. prosince 2021 od 08:00 do 09:00
Cena: zdarma
Délka: 1 hodina
Lektor: Libor Komárek
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

K přihlášení na akci použijte formulář níže. Do formuláře, prosím, vyplňte svůj VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.

Tato akce je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430.

Lektor

Mgr. Libor Komárek

Dlouhodobě se zabývám kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let jsem působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti mám i s VUT a VŠB-TUO. Působím i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuji doktorát. Za cíl si kladu překládat uchazečům požadavky zaměstnavatelů a také jim pomoci se v kariéře zorientovat a připravit na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůžu se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Mám otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.