24. DUBNA 2019

Jak na pohovory v hi-tech firmě

Akce, Workshop

Anotace

Jaký vliv a jak důležitá je osobní motivace při pohovoru? Společně se studentkami a studenty prodiskutujeme obecný náhled a požadavky velké hi-tech firmy na proces výběrového řízení a na co si dát během pohovoru pozor. Naší snahou je pomoci kandidátkam a kandidátům v nalezení win-win pozice, ve které budou jak oni, tak firma, spokojeni. Vše s vámi probereme hravou formou stylem role play.

Základní informace

Termín: 24. dubna 2019 od 12:00 do 14:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: RNDr. Petr Střelec
Adresa: KC VUT, Fakulta podnikatelská, Kolejní 2906/4
Místnost: E320

Cíle workshopu

Dát studentům nahlédnou do zákulisí firemního uvažování o základních principech při výběru kandidátů a pochopit důležitost své vnitřní motivace tzv. “WHY”.

Lektor

Petr vystudoval fyziku na Masarykově univerzitě, také se věnovat psychoterapii a řízení businessu. Prošel si cestu od počátku malého start-upu až do současné podoby velkého korporátu Thermo Fisher Scientific. Začal jako fyzik vývojář, pokračovalo to budováním a managementem výroby elektronových mikroskopů, následovala dekáda vedení globálního inženýrského týmu a rozvoj nového businessu a technologií. Nyní zastává pozicic vedoucího vývoje brněnské pobočky. Spolupracující tým se skládá z čerstvých absolventů a dalších zkušených manažerů.

Náplň workshopu

  • Co mohu očekávat od zaměstnavatele a co on čeká ode mě
  • Jak se připravit na pohovor
  • Uvažování manažera při pohovoru
  • Poukázat na důležitost být sám sebou pro dosažení win-win pozice

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.