19. PROSINCE 2022

Jak se obléci k pohovoru i ke státnicím

#budujkarieru, #budujpodnikani

Anotace

Ucházíte se o místo v nové firmě nebo směřujete ve firemní hierarchii o úroveň nahoru? Čas od času je příležitost, chtěná nebo méně chtěná, představit se lidem, kteří společně s vámi rozhodnou, co budete následující relativně dlouhou dobu denně dělat. Také v tomto případě je oděv nedílnou součástí komunikace s okolím, a tedy celého procesu. Velmi často však opomíjenou nebo nevhodně pojatou.

Jak tedy zvolit vhodný oděv, či jak se při pohovoru chovat? Tyto často neprozkoumané vody se Vám pokusí přiblížit Daniel Šmíd.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Základní informace

Termín: 19. prosince 2022 od 14:00 do 7. prosince 2022
Cena: Zdarma
Délka: 120 minut
Lektor: Daniel Šmíd
Adresa: Online
Místnost: MS Teams

Lektor

Daniel Šmíd je propagátorem gentlemanství. V jeho pojetí to znamená nejen perfektně upravený zevnějšek, ale také cit pro zdvořilost. Mezi muži, kteří si libují v teplácích a svůj slovník vyšperkují výplňovým slovem “vole”, tak působí jako zjevení. 

K oděvům se dostal oklikou: přes povolání obchodníka, který procestoval třetinu světa a tajemníka sektorových rad. Jako lektor stylu a etikety působí od roku 2008, výhradně pánskému oděvu se věnuje posledních devět let. 

Loni vyšla jeho kniha Smart Casual, která pomáhá mužům s oděvem pro volný čas i do práce. V roce 2021 na ni navázal mírně kontroverzní knihou o chování u vás doma – Etiketa domácí.

Více o tomto propagátorovi etiky a gentlemenství můžete zjistit v jeho podcastu Jemný pán – gentleman podcast. Dostupné na Spotify, Apple Podcast a Google Podcast.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)