4. DUBNA 2022

Jak si udržet motivaci a kariérní směr

Akce, kariéra, online, webinář, Workshop

Anotace

Interaktivní sebezkušenostní workshop, který vás naučí používat metody sebe koučinku a schopnost pracovat s vnitřními zdroji motivace. Budeme objevovat zdroje energie, které máme a které můžeme využít. Dotkneme si i tématu, jak efektivně pracovat z domu, jak si na to nastavit čas, hlavu i prostředí okolo nás.Cílem je abyste byli schopni najít energii a motivaci pro práci na svých kariérních cílech.Končit budeme akčním plánem na následujících 14 dní.

Po přihlášení na vypsaný webinář je potřeba mít funkční mikrofon, kameru a chuť se aktivně zapojovat do dění.

Základní informace

Termín: 4. dubna 2022 od 15:30 do 17:30
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Hana Březinová
Adresa: online - MS Teams
Místnost: online - MS Teams

Cíle workshopu

Cílem je aby studenti byli schopni i v této obtížné době najít energii a motivaci pro práci na svých kariérních cílech.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Lektor

Mgr. Hana Březinová

Vystudovaná psycholožka a certikovaná koučka a terapeutka. Má několik let zkušeností z managerských pozic v oblasti HR, kde vedla týmy, nastavovala strategie a firemní kulturu. Nyní má tu čest vést tým šikovných lektorů. Její srdcové téma je Leadership a vše co s ním souvisí. Baví jí pomáhat leadrům být slyšeni a respektování (učit je prezentovat své vize, stavět strategie, vhodně komunikovat…) a pomáhat lidem stát se silnými osobnostmi díky koučinku nebo individuálním tréninkům. V oblasti HR působí jako mentor a konzultant.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)