10. LISTOPADU 2020

Jak si udržet motivaci a kariérní směr + navazující Follow Up

podnikání, webinář

Anotace

Interaktivní seminář, který naučí studenty používat metody sebe koučinku a schopnost pracovat s vnitřními zdroji motivace. Budeme objevovat zdroje energie, které máme a které můžeme využít. Dotkneme se i tématu, jak efektivně pracovat z domu, jak si na to nastavit čas, hlavu i prostředí okolo nás.

Následně za 3 týdny

90min: Follow Up : Koučovacím stylem budeme sdílet zkušenosti a revidovat jak se podařilo zvládnout akční plán, podíváme se na obtíže, které nastaly a najdeme cesty jak je překonat a oceníme a posdílíme navzájem úspěchy, které se podařily.

Po přihlášení na vypsaný webinář se automaticky zapisujete na navazující webinář – Follow Up. Ten proběhne 1.12.2020 ve stejný čas a to 16:30 – 18:00. Proto si vyčleňte čas na oba termíny!

Základní informace

Termín: 10. listopadu 2020 od 16:30 do 18:30
Cena: Zdrama
Délka: 2 hodiny
Adresa: Zoom

Cíle workshopu

Cílem je aby studenti byli schopni i v této obtížné době najít energii a motivaci pro práci na svých kariérních cílech. Končit budeme akčním plánem na následující 3 týdny.

Pár dní před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v Zoom. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Mgr Hana Březinová, je vystudovaná psycholožka a certikovaná koučka a terapeutka. Má několik let zkušeností z managerských pozic v oblasti HR, kde vedla týmy, nastavovala strategie a firemní kulturu. Nyní má tu čest vést tým šikovných lektorů. Její srdcové téma je Leadership a vše co s ním souvisí. Baví jí pomáhat leadrům být slyšeni a respektování (učit je prezentovat své vize, stavět strategie, vhodně komunikovat…) a pomáhat lidem stát se silnými osobnostmi díky koučinku nebo individuálním tréninkům. V oblasti HR působí jako mentor a konzultant.

Mgr. Petr Sucháček – Pojďme si porozumět – v práci, doma, při vedení workshopů a školení, porad, či na konferencích. Petr pomáhá lidem domluvit se s minimem emocionálního odpadu. Vychází přitom z metod nenásilné komunikace, leadershipu v konverzacích. Zážitkově připravuje lidi na komunikaci v konfliktních situacích, či na veřejná vystoupení.

https://inspirata.cz/

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.