24. ÚNORA 2021

Jak si udržet motivaci a kariérní směr

kariéra, podnikání, webinář

Anotace

Interaktivní seminář, který naučí studenty používat metody sebe koučinku a schopnost pracovat s vnitřními zdroji motivace. Budeme objevovat zdroje energie, které máme a které můžeme využít. Dotkneme se i tématu, jak efektivně pracovat z domu, jak si na to nastavit čas, hlavu i prostředí okolo nás.

Po přihlášení na vypsaný webinář je potřeba mít funkční mikrofon, kameru a chuť se aktivně zapojovat do dění.

Základní informace

Termín: 24. února 2021 od 16:00 do 18:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Hana Březinová
Adresa: Zoom

Cíle workshopu

Cílem je aby studenti byli schopni i v této obtížné době najít energii a motivaci pro práci na svých kariérních cílech.

Pár dní před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v Zoom. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Mgr. Hana Březinová, je vystudovaná psycholožka a certikovaná koučka a terapeutka. Má několik let zkušeností z managerských pozic v oblasti HR, kde vedla týmy, nastavovala strategie a firemní kulturu. Nyní má tu čest vést tým šikovných lektorů. Její srdcové téma je Leadership a vše co s ním souvisí. Baví jí pomáhat leadrům být slyšeni a respektování (učit je prezentovat své vize, stavět strategie, vhodně komunikovat…) a pomáhat lidem stát se silnými osobnostmi díky koučinku nebo individuálním tréninkům. V oblasti HR působí jako mentor a konzultant.

https://inspirata.cz/

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.