2. BŘEZNA 2021

Jak vybudovat svou osobní značku a prosadit se v dnešním světě

kariéra, podnikání, webinář

Anotace

  • Víte, kolik společného má prodej zmrzliny s prodejem/sebeprezentací vás samotných na současném trhu práce?
  • Tušíte, proč vám už dnes NEBUDE stačit 30 min na “copy-paste” zpracování životopisu?
  • Proč je k NIČEMU nabiflovat se na pohovor ty “správné odpovědi” na obtížné otázky?
  • Jak dnes na trhu práce prezentovat atypické profesní cesty, jako třeba mix více odlišných kariér, sabbaticals nebo vaše “side projects”?
  • A proč někdy získat práci přes Snapchat funguje a někdy NE?

Přijďte si na webinář poslechnout tipy, jak v “tekutém moderním světě” na životní inventury (tzv. long-life self career management), které vám pomohou odkrýt, kde jsou vaše talenty a aktuální vize, a pomohou vás navigovat, jak chcete prožít svůj (nejen) pracovní život.

Jako bonus získají registrovaní studenti pracovní listy se strukturou pro svůj brainstorming na toto téma.

Základní informace

Termín: 2. března 2021 od 16:00 do 18:30
Cena: Zdarma
Délka: 2,5 hodiny
Lektor: PhDr. Petra Drahoňovská
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

  • pochopíte, jaké kariérové strategie jsou i z minulosti stále platné a jaké už ne
  • naučíte se, jak iterovat své kariérní plány pomocí techniky ABZ
  • porozumíte, jak jednotlivé části osobní značky ovlivňují naše preference při hledání práce, naši sebeprezentaci, ať v CV nebo na LinkedIn 
  • odnesete si, proč je práce na osobní značce podstatná jak pro lidi na volné noze, podnikatele s firmou, tak pro zaměstnance
  • inspirujete se aktuálními příklady z českého pracovního trhu, jak rozvíjet win-win (pro sebe i pro firmu) za sebe samotné koncept corporate ambassadors

 

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.
Nejpozději den před webinářem vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, ověřte si, že vám přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

PhDr. Petra Drahoňovská
kariérový kouč | poradce | lektor | zakladatelka CareerDesigner.cz
Petra pracuje s lidmi a jejich rozvojem od 2004, od 2009 pak podniká na volné noze. Pod brandem CareerDesigner tvoří a vydává vlastní kreativní kariérové produkty jako je Kariérový diJÁř pro práci s osobním rozvojem a osobní značkou, Kariérové karTY pro volbu střední školy ad. V kariérovém koučování/poradenství s lidmi nejvíce řeší témata: práce s autentickou osobní značkou online i offline, velké profesní změny (jak na tranzice z oboru do oboru) a kariéru na cestách (gap years, sabbaticals, expat práci a kariéry digitálních nomádů).
Na workshopech ji jako lektorku potkalo už přes 7 tisíc lidí, a individuálně konzultovala přes 1700 životopisů a LinkedIn profilů.
Petra pracuje již několik let na dálku půl roku z roku ze Střední Ameriky. Původně ze Salvadoru, nyní více z Guatemaly a Mexika, kde také pořádá kariérové retreaty, kde lidem z Evropy skrz zážitky a koncept #slowtravelling pomáhá poznat obyčejné životy zajímavých místních lidí.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.