13. KVĚTNA 2020

#student: Jak využít svých talentů a silných stránek

webinář JIC

Anotace

Webinář pořádá inovační agentura JIC.

Série přednášek #student je platforma pro setkávání začínajících podnikatelů a těch, kteří o podnikání teprve přemýšlí. JIC přináší témata na míru studentům.

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak to ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 13. května na studentském online workshopu.

Základní informace

Termín: 13. května 2020 od 17:00 do 19:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Michaela Sagitariová, JIC
Adresa: MS Teams

Cíle workshopu

  • Vyzkoušíte si, jak rozpoznat své talenty 
  • Pochopíte způsob uvažování a rozhodování u sebe i u lidí ve svém okolí
  • Vytvoříte si jednoduchý rozvojový plán pro práci se svými silnými stránkami

Lektor

Míša je součástí Human Potential týmu JICu. Tématu silných stránek a talentů se věnuje při své práci každodenně, ať už při náboru a adaptaci nových zaměstnanců nebo při tvorbě rozvojových plánů. Věří, že každý z nás má svoji superschopnost, díky které může být úspěšný a spokojený. Jen je potřeba ji objevit a kultivovat.

Náplň workshopu

Na akci se zaregistrujete na stránkách JIC!

Přihlaste se ke svému účtu a klikněte na tlačítko Chci na akci. Pokud ještě účet nemáte, tak si ho založte. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku, kde najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Webinář budeme přenášet prostřednictvím aplikace Teams a bude trvat dvě hodiny. Kromě prezentace budete mít prostor i pro otázky. Ty budete moci pokládat prostřednictvím chatu a zeptat se můžete na cokoliv, co vás k danému tématu bude zajímat.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.