18. ŘÍJNA 2021

Jak zazářit na pohovoru u technologického giganta

Přednáška

Anotace

Pracovní pohovor může být stresující záležitost. Zvláště pokud se jedná o první pohovor v mezinárodní firmě, nebo první pracovní interview vůbec.

Ať už před sebou právě teď máte výběrové řízení na vysněnou pozici, nebo vás start kariéry teprve čeká, vždy je výhodou vědět, do čeho jdete a jak se co nejlépe připravit.

Ve společnosti Honeywell se denně potkáváme s talenty z řady oborů a snažíme se získat ty nejlepší do našich týmů. Co odlišuje úspěšné kandidáty/tky od neúspěšných? Co vůbec výběrový proces obnáší, a jak v něm uspět? To se dozvíte v semináři připraveném odborníky z firmy Honeywell.

Základní informace

Termín: 18. října 2021 od 15:30 do 17:30
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Marina Hanušová, Tomáš Hejč, Petra Benešová
Adresa: Fakulta podnikatelská, Kolejní 2906/4, 612 00 Brno-Královo Pole
Místnost: E320

Cíle workshopu

Seznámíte se s tím, jak vypadá náborové řízení ve firmě Honeywell.
Naučíte se prezentovat sami sebe tak, abyste zaujali náborový tým i manažera/rku pozice.
Dozvíte se, jak připravit profesionální životopis (a to i v případě, že nemáte pracovní zkušenosti).
Zjistíte, jaké konkrétní otázky můžete u pohovoru očekávat a jak na ně reagovat.
Uslyšíte zkušenosti z praxe – ať už z pohledu recruiterky, úspěšné kandidátky či manažera hledajícího posily do týmu.

V závěrečné části přednášky bude prostor pro vaše dotazy.

Přednáška je určena výhradně studentům VUT.
K přihlášení na akci použijte formulář níže. 

Nejpozději den před přednáškou Vám bude zaslána pozvánka. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

 

Lektor

Martina Hanušová je součástí náborového týmu společnosti Honeywell, má zkušenosti s výběrem nových talentů v širokém spektru oborů, od vývoje leteckého software až po mezinárodní právo. Její specializací jsou příležitosti pro studenty a čerstvé absolventy a spolupráce s univerzitami.

Tomáš Hejč působí na pozici Senior Software Engineering Supervisor a má dlouholeté zkušenosti s výběrem a pohovorováním nových kolegů do svého týmu složeného ze softwarových a strojních inženýrů. Tomáš nabídne perspektivu zkušeného hiring manažera.

Petra Benešová je čerstvou absolventkou FEKT VUT. Již během studií spolupracovala s firmou Honeywell prostřednictvím dlouhodobé stáže. Po ukončení studia pokračuje ve spolupráci na hlavní pracovní poměr jako Systems Engineer v divizi Aerospace. Podělí se o své zkušenosti s náborovým řízením z pohledu kandidátky.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)