17. BŘEZNA 2021

Kariérní konzultace 11:00-12:00 hod.

#konzultace

Anotace

Máte otázky, kam směřuje Vaše kariéra?

Potřebujete pomoci najít kariérní směr, poradit, jak dosáhnout na vysněnou pozici, jak se správně prezentovat na pohovoru?

Cílem kariérních konzultací je ujasnit si, co přesně je Vašim cílem, co Vám brání v jeho dosažení a co udělat pro to, abyste nastartovali úspěšnou kariéru.

Během konzultační hodinky díky profesionálnímu přístupu lektora najdete odpovědi na Vaše otázky.

 

Základní informace

Termín: 17. března 2021 od 11:00 do 12:00
Cena: Zdarma
Délka: 1 hodina
Lektor: Mgr. Libor Komárek
Adresa: Online
Místnost: MS Teams

Lektor

Mgr. Libor Komárek
Dlouhodobě se zabývám kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let jsem působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti mám i s VUT a VŠB-TUO. Působím i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuji doktorát. Za cíl si kladu překládat uchazečům požadavky zaměstnavatelů a také jim pomoci se v kariéře zorientovat a připravit na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůžu se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Mám otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.