15. ZÁŘÍ 2020

Kariérní konzultace 15:00-16:00 hod.

#konzultace

Anotace

Máte otázky, kam směřuje Vaše kariéra?

Potřebujete pomoci najít kariérní směr, poradit, jak dosáhnout na vysněnou pozici, jak se správně prezentovat na pohovoru?

Cílem kariérních konzultací je ujasnit si, co přesně je Vašim cílem, co Vám brání v jeho dosažení a co udělat pro to, abyste nastartovali úspěšnou kariéru.

Během konzultační hodinky díky profesionálnímu přístupu lektora najdete odpovědi na Vaše otázky.

 

Základní informace

Termín: 15. září 2020 od 15:00 do 16:00
Cena: Zdarma
Délka: 1 hodina
Lektor: Mgr. Libor Komárek
Adresa: Kolejní 4, KC VUT
Místnost: E 321

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.