26. ŘÍJNA 2020

KONEC PROKRASTINACE

webinář

Anotace

Máte problém začít něco dělat a často věci odkládáte? Znáte ten pocit, když přesně víte, co chcete, ale přesto to neuděláte? Jste nerozhodní a nedokážete si vybrat, na co se ve své budoucnosti zaměřit? Věnujete velké procento času věcem, ve kterých nevidíte smysl?

Když prokrastinujeme, nedokážeme se přemluvit k plnění úkolů, které bychom měli nebo chtěli dělat. Ve výsledku se tak nakonec zabýváme činnostmi, které slouží jen k vyplnění času. To poté může vyústit ve stres, pocit viny, frustraci a celkový pocit selhání.

Na přednášce se dozvíte konkrétní tipy, jak přestat odkládat, jak zvýšit svoji vnitřní motivaci, jak se dlouhodobě učit pozitivní návyky a odnaučit se ty negativní.

 

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams.

Prosím, prověřte, že přístup funguje.

Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

 

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Základní informace

Termín: 26. října 2020 od 17:00 do 19:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: ING. BARBORA VACKOVÁ
Adresa: online - MS Teams

Lektor

Barbora je devět let senior konzultantka a lektorka v GrowJOB Institute, kde vede brněnský tým. Specializuje se na oblasti sebediscipliny, motivace, budování firemní kultury a hodnotového leadershipu. Před sedmi lety založila prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno. V Brně ji doteď organizuje, moderuje a vede pořadatelský tým. Studovala magisterskou ekonomii na Masarykově univerzitě. Byla u startu projektu Konec prokrastinace. Kurzy vedla pro společnosti jako Unicredit bank, Zentiva, Česká televize, Siemens, Continental Barum, Bematech, Hartmann Rico, Slovenská sporiteľňa, Top4sport, Generali, Česká Akademie Věd a další. Natočila dva video kurzy pro Seduo.cz o práci na dálku a dávání účinné zpětné vazby. Více na jejím webu barboravackova.cz nebo LinkedIn.

Ukázka přednášky Sebedisciplína: Jak přesvědčit sám sebe? https://bit.ly/2FngC2M

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.