8. BŘEZNA 2022

Konflikty a nedorozumění v komunikaci a práce s emocemi

Akce, kariéra, podnikání, webinář, Workshop

Anotace

Kvalita komunikace utváří kvalitu našich vztahů. Rádi byste v práci, ve škole i doma uměli mluvit otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech? Chtěli byste s klidem a pohodou zvládat neshody a konfliktní situace? Chcete se naučit umět ustát emočně vypjatou situaci? Zjistit jaké postoje mohou vést k lepší kvalitě a pochopitelnosti vaší komunikace. Naučte se, jak chápat a být pochopeni. Ve všech těchto oblastech vám může pomoci nenásilná komunikace. Vše si vyzkoušíme na reálných situacích.

Pro přihlášení na vypsaný webinář je potřeba mít funkční mikrofon, kameru a chuť se aktivně zapojovat do dění.

Základní informace

Termín: 8. března 2022 od 17:00 do 19:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Petr Sucháček
Adresa: online - MS Teams
Místnost: online - MS Teams

Cíle workshopu

  • Dozvíte se, co to je prožívání a jakou roli má v komunikaci/v konfliktech
  • Vyzkoušíme si řešení konfliktů podle pravidel nenásilné komunikace
  • Společně projedeme různými konverzačními kontexty a zjistíme, které jsou vám bližší, které ne a jaký to má vliv na konverzace, které vedete
  • To vše si vyzkoušíte prakticky, včetně nácviku.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Lektor

Mgr. Petr Sucháček

Pojďme si porozumět – v práci, doma, při vedení workshopů a školení, porad, či na konferencích. Petr pomáhá lidem domluvit se s minimem emocionálního odpadu. Vychází přitom z metod nenásilné komunikace, leadershipu v konverzacích. Zážitkově připravuje lidi na komunikaci v konfliktních situacích, či na veřejná vystoupení.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)