22. LISTOPADU 2021

Konstruktivní zpětná vazba aneb jak sdělit kritiku přívětivě

kariéra, online, podnikání, webinář, Workshop

Anotace

Každý občas musíme sdělovat negativní informace a kritiku. Jak to ale udělat, aniž bychom někoho urazili, nebo si pokazili přátelský vztah? Na webináři si projdeme 4 zásady, které nám umožní sdělovat kritiku konstruktivně a neútočně a rovnou si je procvičíme. Budeme se také bavit o postoji dítěte, dospělého a rodiče v komunikaci a jak nám přijetí špatného postoje komunikaci kazí.

Základní informace

Termín: 22. listopadu 2021 od 14:00 do 16:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Mgr. Anna Pacltová
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

  • Dozvíte se, jak podávat zpětnou vazbu konstruktivně
  • Vyzkoušíte si 4 kroky zpětné vazby
  • Porozumíte tomu, jak se projevují postoje dítěte – dospělého – rodiče v komunikaci a jak s nimi pracovat
  • To vše si vyzkoušíte prakticky, včetně nácviku.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Mgr. Anna Pacltová

Anička spolupracuje s Inspirata trainings, kde působí jako psycholožka a HR konzultantka. V Inspiratě pomáháme firmám rozvíjet jejich lidský potenciál a leaderům stávat se silnými osobnostmi, co se vypořádají s každou výzvou.  Naši práci zakládáme na osobním přístupu, praxi, odbornosti a zážitku, Protože pouze to, co prožijeme a uvidíme, pak skutečně aplikujeme do našeho života a práce. Na každém našem projektu pracuje tým a ne pouze 1 konzultant, abychom doručili co největší užitek.

V největší míře se věnujeme:

  • komplexním rozvojovým programům na míru zahrnujícím zážitkové tréninky soft skills (komunikace, leadership, duševní hygiena
  • HR konzultacím a HR projektům (dohromady více než 20 let zkušeností)
  • individuálnímu i skupinovému koučinku (certifikovaná koučka s praxí ze středního mng.)
  • zážitkovým a rozvojovým teambuildingům na míru

www.inspirata.cz

Anička vystudovala psychologii a věnuje se otázkám osobnosti člověka, jeho motivace a komunikace. Zajímá se i o souvislosti angažovanosti zaměstnanců a syndrom vyhoření v organizacích, kterému věnovala svou DP. Při vedení týmu a práci s lidmi uplatňuje metodu motivačních rozhovorů. Dále se věnuje psychodiagnostice a vyhodnocování psychologických profilů ve firmách.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.