2. PROSINCE 2022

Kurz rozvoje komunikačních dovedností

#budujkarieru, #budujpodnikani

Anotace

Tento webinář je postavený jinak, než by se mohlo zdát. Dozvíte se, co je potřeba, abychom mohli rozvíjet své komunikační dovednosti. Málokdo si totiž uvědomuje, že stěžejním aktérem každé vlastní komunikace je on sám. A tam je třeba začít.

Na webináři se budeme věnovat komunikačnímu schématu kdo – komu – co s důrazem na vlastní silné stránky (ano, jsou tam, vždycky tam jsou). Dále bude řeč o hlavní myšlence celého sdělení a okrajově probereme řeč těla a její (ne)uvědomělé čtení.

 

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Základní informace

Termín: 2. prosince 2022 od 14:00 do 15:00
Cena: Zdarma
Délka: 60 minut
Lektor: Mgr. Eva Rozehnalová
Adresa: Online
Místnost: MS Teams

Lektor

Mgr. Eva Rozehnalová
Koučka a lektorka soft-skills kurzů
Vystudovala Pedagogickou fakultu MU. Pracovala 15 let ve školství, z toho 10 let na vedoucí manažerské pozici, kde měla na starosti pedagogickou koncepci, rozvoj a vzdělávání pedagogů a řídila lidské zdroje v evropský projektech. V současné době vede vzdělávací společnost a věnuje se lektorování soft-skills kurzů a osobními i firemnímu koučování.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)