8. DUBNA 2020

LinkedIn

webinář

Anotace

On-line portfolio vlastní kariéry je v zahraničí v podstatě nutnost a získává čím dál větší oblibu i u nás. Pokud přemýšlíte nad založením profilu na LinkedIn nebo už ho dokonce máte, ale chtěli byste ho posunout dále, je webinář určen právě vám.

Webinář bude probíhat online v prostředí Microsoft Teams, odkaz na něj Vám bude zaslán na email uvedený při přihlášení nejpozději 15 minut před začátkem kurzu.

 

Základní informace

Termín: 8. dubna 2020 od 13:00 do 15:00
Lektor: Libor Komárek
Adresa: kdekoli chcete :)

Cíle workshopu

Chcete “nastartovat” svůj profil na LinkedIn nebo jej posunout na vyšší level?

Prosím, sdělte nám již nyní, co je Váš cíl, co si z webináře chcete odnést.

Běžte na Sli.do a napište nám, co Vás na webináři láká.

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, ale zkušenosti má i s VUT nebo VŠB-TUO, krom toho působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a stále ještě se snaží dokončit doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na výběrko i rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Náplň workshopu

Společně si projdeme vyplněním profilu tak, aby byl obsahově zajímavý a přínosný pro případné zaměstnavatele, zkusíme si vyhledávání potenciálně zajímavých kontaktů, řekneme si více o smyslu on-line síťování a jak jej využít nejen pro hledání práce, ale třeba i pro sledování trendů v oboru nebo plánování kariéry.

Webinář bude probíhat sebezkušenostní formou, vše si tedy budete moci vyzkoušet sami u sebe, začnete vyplňovat vlastní profil, vyhledáte si první kontakty, skupiny apod.

Kurzem a svoji sdílenou obrazovkou v prostředí Teams vás provede Libor Komárek (www.linkedin.com/in/liborkomarek).

Pozn.: Pokud se chcete zúčastnit webináře, ale na LinkedIn ještě nemáte hotovou registraci, udělejte tak, prosím, ještě před začátkem samotného kurzu. Slibuji, že je to téměř stejně jednoduché jako přihlášení do Studisu.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.