10. ŘÍJNA 2018

LinkedIn (a další sociální sítě) jak je používat pro svou osobní značku

Přednáška

Anotace

Asi používáte sociální sítě – ale přemýšlíte nad nimi strategicky, i když jde jen o “soukromou” prezentaci? Všichni dáme na první dojem – a to platí off-line i on-line. Proto se podíváme na to, jak si budovat osobní značku díky sociálním sítím. LinkedIn je profesní sociální sítí – ale málokdo má skutečně kvalitní profil. Co vše může a má splňovat? Co o vás prozradí Facebook a jak jej můžete využít? A další – Twitter, Instagram? A nebo zkusit cestu blogu? Protože není jediná správná cesta, představíme vám jich hned několik a doprovodíme spoustou příkladů – a na vás pak je, kterou si vyberete.

Základní informace

Termín: 10. října 2018 od 17:00 do 18:30
Cena: zdarma
Délka: 1.5 hodiny
Lektor: Martin Šilar

Cíle workshopu

Cílem přednášky je ukázat, jaké možnosti sociální sítě přináší, byť někteří vnímají sociální sítě jen jako ztrátu času. Vedle toho Vám lektor vysvětlí, proč si myslí, že „LinkedIn is the new black“.

Lektor

Martin Šilar
www.linkedin.com/in/martinsilar/

Spolumajitel agentury Influencer.cz. Mezi jeho zásadní klienty patří Carollinum, Somersby nebo CETIN. V minulosti se aktivně realizoval v kulturní sféře (hudební klub a festival). Nejvíce se zaměřuje na community management, krizovou komunikaci a obsahovou strategii (zejména pro sociální sítě). S Adamem Zbiejczukem pořádá pravidelné ”social media” setkání Babeltalk.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.