27. ÚNORA 2020

NASTAVENÍ MYSLI JAK ZMĚNIT SVOJE MYŠLENÍ?

Přednáška

Anotace

Brzdí vás přesvědčení o sobě samých? Dokáže vás rozhodit vaše selhání a neúspěch? Cítíte, že máte v hlavě vzorce, které vás občas brzdí?

Výzkumy ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a daleko lepším výsledkům. Psycholožka Carol Dwecková definuje tyto dva druhy myšlení jako: Fixed mindset a Growth mindset. Změňme myšlení, změní se nám život. Studie totiž potvrzují, že to, jak bude náš život vypadat, jak budeme úspěšní a jak budeme zvládat přijímat změny, je z velké části v našich hlavách.

Práce Carol Dweckové patří k nejpřevratnějším psychologickým teoriím současnosti. Výsledky jejích dlouhodobých studií ukazují, že lidé mající růstové myšlení mají lepší výsledky ve sportu, ve vztazích, při studiu, v práci, snáze překonávají překážky, jsou odolnější vůči selháním a mají celkově vyšší kvalitu života.

Smyslem přednášky je naučit účastníky dlouhodobě měnit své nastavení mysli.

Základní informace

Termín: 27. února 2020 od 17:00 do 19:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Ing. Barbora Vacková
Adresa: Kolejní 4, Fakulta podnikatelská
Místnost: P381

Cíle workshopu

  • Jak změnit své myšlení ze zabrzděného (fixed mindset) na růstové (growth mindset)?
  • Jaký je vliv talentu a vlastního úsilí na celkový úspěch?
  • Jak zvládat vlastní selhání?
  • Jak najít sílu pokračovat po neúspěchu a vnímat překážky jako výzvy?
  • Jak efektivně chválit a kritizovat sebe i druhé?

Lektor

Barbora je přes osm let senior konzultantka a lektorka v GrowJOB Institute, kde vede brněnskou pobočku. Byla u startu projektu Konec prokrastinace. Specializuje se na oblasti sebediscipliny, motivace, budování firemní kultury a hodnotového leadershipu. Před šesti lety založila prestižní konference Leadership Praha a Leadership Brno, kterou doteď organizuje i moderuje. Studovala magisterskou ekonomii na Masarykově univerzitě.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.