21. ČERVENCE 2020

Pohovor nanečisto 14:00-15:00 hod.

#konzultace

Anotace

Čeká Vás v dohledné době pohovor na vysněnou pozici a chcete si jej zkusit ještě před tím? Nebo si jen utřídit myšlenky a informace, které na pohovoru (ne)řeknete? Anebo Vás nic takového zatím nečeká, ale chtěli byste si pohovor i tak zkusit, dostat zpětnou vazbu na své kompetence a svoji sebe prezentaci?

Společně si sedneme a zkusíme si pohovor založený buď na konkrétní pozici, nebo obecný pohovor zaměřený na screening Vašich kompetencí. Následně spolu probereme, jak můžete působit, co ještě můžete posunout a na co se ještě připravit. Můžeme spolu také probrat nějaké obecné tipy k úspěšně zvládnutému pohovoru, zvládání před-pohovorového stresu apod.

Průběh

Po přihlášení Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedený email, upřesníme si, zda budeme konzultaci mířit spíše obecně nebo bude již pohovor mířený na konkrétní pozici. Také si upřesníme, zda bude konzultace osobně nebo online přes MS Teams.

Mějte připravené CV, odkaz na LinkedIn a v případě reálné pozice i inzerát.

Samotná konzultace je rozdělena na dvě části – první část se věnuje samotnému modelovému pohovoru (cca 25 min), druhá potom na zpětnou vazbu a jakékoliv otázky z vaší strany (cca 25 min).

Základní informace

Termín: 21. července 2020 od 14:00 do 15:00
Cena: Zdarma
Délka: 1hodina
Lektor: Mgr. Libor Komárek
Adresa: Kolejní 4, KC VUT
Místnost: E 321

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.