29. DUBNA 2020

Poznej své kariérní

Koučink, webinář

Anotace

Říká se, že co si umíme představit, umíme i zrealizovat. Představovali jste si někdy svoji kariéru? A dokázali byste ji podle této své představy i uvést v realitu? Pokud ne, rád s tím pomohu.

V rámci webináře Vás provedu tvorbou konkrétní kariérní vize, která bude obsahovat jasnou motivaci, potřebné dovednosti i zdroje, odkud je brát a představu o činnostech, které by měly být součástí Vašeho budoucího života.

 

Základní informace

Termín: 29. dubna 2020 od 13:00 do 15:00
Délka: 2 hodiny
Lektor: Libor Komárek
Adresa: MS Teams

Cíle workshopu

Studenti si uvědomí svoji cenu svých zkušeností a znalostí na pracovním trhu, toho, co je pro úspěch v praxi potřeba a co absolventům často chybí. Uvědomit si směr, kterým se chcete ve svém kariérním světě ubírat.

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Náplň workshopu

Webinář je kombinací teoretických přístupů vycházejících z psychologie a projektového managementu, ale hlavně vlastní práce založené na koučovacích technikách a otázkách.

K účasti potřebujete pouze otevřenou hlavu, chuť o sobě přemýšlet, internetové připojení, papír, propisku a alespoň jeden barevný zvýrazňovač.

 

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.