22. DUBNA 2020

Webinář: Přednáška absolventa: Ing. Karel Obluk, Ph.D.

webinář

Anotace

Karel Obluk vystudoval informační technologie, tituly Ing. i PhD. získal na VUT v Brně a je členem Kauffman Fellows Society.

Karel je zkušený manažer a investor se silným odborným zázemím v oblasti informačních technologií. V uplynulých dvaceti letech pomohl jako technický ředitel vybudovat AVG Technologies, jednu z nejúspěšnějších globálních firem v oblasti počítačové bezpečnosti (nyní Avast, LON:AVST). Poté co opustil AVG, působil jako aktivní individuální investor, krátkou dobu byl venture partner v Credo Ventures a posléze se stal partnerem ve fondu Evolution Equity. V této roli se zaměřuje především na investice do technologických společností z oblasti informačních technologií s inovativním přístupem k bezpečnosti, jako například Cognitive Security, OpenDNS, Security Scorecard, Onapsis, Eperi nebo Logpoint.

 

Základní informace

Termín: 22. dubna 2020 od 13:00 do 15:00
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Ing. Karel Obluk, Ph.D.

Cíle workshopu

Cílem webináře je seznámit studenty se zkušenostmi pana Karla Obluka, jakožto úspěšného absolventa VUT, podnikatele a investora. Poslechnout si, jak postupně nabýval své znalosti a praktické zkušenosti, a jaké byly jeho počátky v oblasti podnikání. Velkým přínosem budou rovněž pro studenty zkušenosti z pozice investora, proto doporučujeme využít možnosti online dotazů, které budou následovat po přednášce. Studenti se tak mohou přes Sli.do (kód: #vutobluk) zeptat: Jak získat investora? Jak s ním jednat? Jak připravit a představit podnikatelský plán investorovi?…

– Motivace studijní odpovědnosti

– Podpora podnikavosti

– Získání relevantních informací od profesionála z praxe

Vaše dotazy můžete vkládat zde.

 

Lektor

Karel Obluk je partnerem ve fondu rizikového kapitálu Evolution Equity Partners, který investuje v Evropě a Severní Americe do rostoucích společností s globálními ambicemi především v oblasti informačních technologií, IT bezpečnosti, informačních systémů a strojového učení.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.