7. LISTOPADU 2019

Přednáška Ing. Radim Jančury

Akce, Přednáška

Anotace

Inspirativní přednáška absolventa VUT pro ty z vás, které zajímá podnikání. Využijte jedinečné možnosti setkat se s jedním z nejúspěšnějších podnikatelů, který od roku 1996 postupně v ČR vybudoval největší firmu zabývající se prodejem letenek a jazykových i pracovních pobytů v zahraničí.  Pokračoval vstupem na trh autobusové dopravy, kde se mu podařilo svoji značku natolik zviditelnit, že když se řekne “Žlutý autobus”, každý ví, ke které společnosti patří.

 

Základní informace

Termín: 7. listopadu 2019 od 15:00 do 19:00
Cena: Zdarma
Délka: 3-4 hodiny
Lektor: Ing. Radim Jančura
Adresa: Fakulta podnikatelská, Kolejní 2906/4
Místnost: P384

Cíle workshopu

Cílem přednášky je podpořit vás ve vašich podnikatelských plánech a umožnit vám získat rady od experta z praxe, který byl kdysi ve stejné pozici jako vy. Pan Jančura vám sdělí svůj příběh, jaké byly začátky jeho podnikání v době, kdy ještě studoval a jak se mu podařilo vybudovat společnosti, díky kterým je z něj dnes miliardář. Po svém výkladu bude následovat diskuze, kde se budete moci zeptat na vaše dotazy týkající se podnikání.

TIP: Připravte si otázky v klidu doma. Ptejte se na to, co vám osobně může být hodnotným přínosem pro vaše podnikání. Využijte příležitosti, že jiní vaši vrstevníci možnost získat rady od profesionála z oboru možná mít nebudou. Vy ano! Využijte ji, připravte se na ni!

Lektor

Ing. Radim Jančura

Absolvent a zakladatel úspěšných společností Student Agency a RegioJet. Držitel několika ocenění, mimo jiné také ceny Podnikatele roku (r.2005) a člen správní rady Nadačního fondu pro boj proti korupci. Financuje také nadační fond Stínové Ředitelství silnic a dálnic. Své zkušenosti a rady předává na přednáškách mladým studentům vysokých škol. 7.11. se na něj můžete těšit na VUT, Fakultě podnikatelské.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.