16. PROSINCE 2022

Prevence stresu a prokrastinace

#budujkarieru, #budujpodnikani

Anotace

Slovo stres vplulo do našeho slovníku a zakořenilo tam tak pevně, že už ho bereme jako součást anšeho každodenního života. V rozumné míře možná, avšak dlouhodobý stres, který si člověk ještě ani neuvědomuje, je velmi nebezpečným elementem. Je třeba jej umět rozpoznat, dokázat číst vlastní tělo, umět zareagovat. K tomu hodně pomáhá znát sebe, vědět, jaké jsou mé silné stránky a ty posilovat, nastavit si vlastní životní plán a žít v souladu s ním. Že se to lehko říká? Jde to. Při dodržení základních pravidel máme našlápnuto vyvarovat se i s prokrastinaci, která nám pomáhá roztáčet vlastní stresová kola.

 

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Základní informace

Termín: 16. prosince 2022 od 14:00 do 15:00
Cena: Zdarma
Délka: 60 minut
Lektor: Mgr. Eva Rozehnalová
Adresa: Online
Místnost: MS Teams

Lektor

Mgr. Eva Rozehnalová
Koučka a lektorka soft-skills kurzů
Vystudovala Pedagogickou fakultu MU. Pracovala 15 let ve školství, z toho 10 let na vedoucí manažerské pozici, kde měla na starosti pedagogickou koncepci, rozvoj a vzdělávání pedagogů a řídila lidské zdroje v evropský projektech. V současné době vede vzdělávací společnost a věnuje se lektorování soft-skills kurzů a osobními i firemnímu koučování.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)