24. LISTOPADU 2020

Relaxací a práci sám se sebou k soustředěné práci + navazující Follow Up

podnikání, webinář

Anotace

Mindfulness a relaxace jsou dnes populární a funkční techniky, jak se zklidnit, zbavit úzkosti, probudit výkonnost,která je v souladu sám se sebou, zasoustředit se na to pozitivní a na práci. Vyzkoušíme si tedy konkrétní techniky, které nám skrze tělo pomůžou podpořit mysl, tak aby byla schopná se soustředit a pracovat i v této nelehké době.

Následně za 2 týdny

90 minut: Follow Up : Koučovacím stylem budeme sdílet zkušenosti a revidovat jak se podařilo zvládnout akční plán, podíváme se na obtíže, které nastaly a najdeme cesty jak je překonat a oceníme a posdílíme navzájem úspěchy, které se podařily.

Po přihlášení na vypsaný webinář se automaticky zapisujete na navazující webinář – Follow Up. Ten proběhne 9.12.2020 ve stejný čas a to 16:30 – 18:00. Proto si vyčleňte čas na oba termíny!

Základní informace

Termín: 24. listopadu 2020 od 16:30 do 18:30
Cena: Zdarma
Délka: 2 hodiny
Adresa: Zoom

Cíle workshopu

Cílem je naučit se pracovat sám se sebou a svou myslí i v situacích, kdy je naše mysl roztěkaná nebo neschopná práce. Končit budeme s akčním plánem jak zahrnout tyto techniky do každodenní práce a studia.

Pár dní před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v Zoom. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Mgr. Bc. Eva Kostolanská, budoucnost je v propojování oborů a znalostí v praxi. Jedině tak je možné vymyslet něco nového a lepšího. Právní praxe a znalosti psychologie Evě umožňuje každý den tyto dva světy spojovat a přemýšlet, jak by se daly zlepšit. Zaměřuje se především na to, jak zvýšit spokojenost a duševní zdraví v práci a v životě a jak přinést „soft skills“ do oborů, kde je vysoký pracovní výkon na denním pořádku.

Ing. Tomáš Rygl je člověk, kterého baví dělat smysluplné věci, má smysl pro detail a proaktivní přístup k práci. Zajímá se o to, jak být v životě šťastnější, klidnější a spokojenější. Všechny zjištěné poznatky z věděckých studií, odborných knih a zkušeností zapojuje do diskuse při přednáškách na vysokých školách, workshopech nebo přednáškách pro veřejnost. Relaxuje při pěstování bylinek, především levandule nebo jezdí přírodou na kole a užívá si života s rodinou.

https://inspirata.cz/

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.