16. ÚNORA 2021

Sebedisciplína a Home schooling

webinář

Anotace

Jak studovat z domova, abychom byli produktivní a neskončili v propasti neefektivity, nesoustředěnosti a špatného pocitu? Jak ze svého života úspěšně vymýtit nezdravé odkládání?

Studium z domova má své výhody i nevýhody, se kterými se člověk musí naučit fungovat. Home Schooling nám dává více volnosti, ušetřeného času na cestování ze školy do školy a v současné době i dobrý pocit z nešíření a vystavování se riziku onemocnění covid-19. Je však potřeba si studium z domova dobře nastavit. Jak si naplánovat denní režim, vytvořit dobré návyky a upravit prostředí kolem sebe, které bude naši produktivitu a efektivitu posilovat?
Na webináři se společně zaměříme na zvládnutí různorodých výzev, které s sebou tento způsob studia přináší.

Základní informace

Termín: 16. února 2021 od 15:00 do 17:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Ing. Barbora Vacková
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

Na školení nejčastěji řešíme: 

Jak si udržet studijní morálku, osobní disciplínu a zvládnout udělat vše, co je potřeba?
Jak udržet svou pozornost, když mám kolem sebe různorodá lákadla (např. sociální sítě)?
Jak předcházet pocitu izolace a vyhoření?
Jak zvýšit svoji motivaci do studia, nebo zabránit přepracování a vyhoření?
Jak zdravě odlišovat studijní a osobní život při studiu z domova?
Jak si vytvořit správné studijní a odpočinkové návyky?

 

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.
Nejpozději den před webinářem vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, ověřte si, že vám přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Barbora Vacková působí v GrowJOBu od roku 2012 a vede brněnskou pobočku, kde je mimo jiné zodpovědná za veřejná školení tématu Konec prokrastinace.
Díky dlouhodobému cestování po zahraničí získala cenné zkušenosti k vytvoření tématu práce na dálku. Zároveň má doma novorozence a potřebovala si sama přenastavit pracovní prostředí tak, aby v něm byla produktivní a spokojená. O práci na dálku zpracovala také video kurzy pro Seduo.cz.
Před sedmi lety založila dvě prestižní konference – Leadership Praha a Leadership Brno, v rámci kterých vystoupili osobnosti jako je např. Andrej Kiska, Tomáš Halík, Simona Kijonková, Šimon Pánek, arm. gen. Petr Pavel nebo Jitka Dvořáčková.
Barbora vystudovala magisterskou ekonomii na MU v Brně. Ve svém volném čase také přednáší o svém cestování, kdy uspořádala přes sedmdesát repríz cestovatelských stand-upů v kině Bio Oko, Scala, a také ve vyprodané pražské Lucerně.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.