22. DUBNA 2021

Síla prezentování

kariéra, podnikání, webinář

Anotace

Jak předat myšlenku a nadchnout pro ni publikum? 

Máte skvělý nápad, ale neumíte pro něj nadchnout spolužáky, profesory, případně kolegy či vedoucího v práci? Jak prezentovat a prodat své nápady v online prostředí? Jak předat hlavní myšlenku, tak aby byla pochopitelná? Neumíte udržet pozornost publika?

Prezentování není jen o prezentačních dovednostech a o tom, v jakém programu si připravíte prezentaci. Ale zejména o tom, jakou myšlenku chcete sdělit a co chcete, aby si vaši posluchači odnesli. Abyste je obohatili a případně inspirovali k akci. Protože to je právě cílem správného prezentování. Můžete mít skvělé myšlenky či nápady, ale pokud je neumíte vyjádřit a předat ostatním, jako byste je neměli.
Součástí webináře budou příklady různých typů prezentací a řečníků, kterými se účastníci mohou inspirovat. Smyslem celého webináře je především pomoci vyjádřit myšlenky tak, aby dokázaly zaujmout okolí.

Základní informace

Termín: 22. dubna 2021 od 16:00 do 18:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Ing. Barbora Vacková
Adresa: online - MS Teams

Cíle workshopu

Na webináři budeme řešit: 

  • Jaké jsou nejčastější chyby v prezentování a jak se jim vyrovnat?
  • Jak se zbavit strachu z mluvení před lidmi a posílit své sebevědomí?
  • Jak se na prezentaci připravit a “podtrhnout” nejdůležitější myšlenku?
  • Na co si dávat v projevu pozor, na co klást důraz a co raději úplně vynechat?
  • Jak používat jazyk efektivně a umět vyjádřit myšlenku jednoduše?
  • Co znamená pravidlo 8-20-18 a jak ho využít?

Na tyto, ale i další otázky naleznete v rámci webináře odpovědi. Budete je mimo jiné moci využít při prezentacích semestrálních prací či samotných obhajobách. 

 

Webinář je určen výhradně studentům VUT.
K přihlášení na akci použijte formulář níže. Do formuláře, prosím, vyplňte svůj VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.

Nejpozději den před webinářem vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, ověřte si, že vám přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

Máte dotazy už nyní?
Chcete se na něco zeptat dopředu osobně, nebo raději anonymně?
Napište nám svůj dotaz: ZDE

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

Lektor

Barbora Vacková působí v GrowJOBu od roku 2012 a vede brněnskou pobočku, kde je mimo jiné zodpovědná za veřejná školení tématu Konec prokrastinace.
Díky dlouhodobému cestování po zahraničí získala cenné zkušenosti k vytvoření tématu práce na dálku. Zároveň má doma novorozence a potřebovala si sama přenastavit pracovní prostředí tak, aby v něm byla produktivní a spokojená. O práci na dálku zpracovala také video kurzy pro Seduo.cz.
Před sedmi lety založila dvě prestižní konference – Leadership Praha a Leadership Brno, v rámci kterých vystoupili osobnosti jako je např. Andrej Kiska, Tomáš Halík, Simona Kijonková, Šimon Pánek, arm. gen. Petr Pavel nebo Jitka Dvořáčková.
Barbora vystudovala magisterskou ekonomii na MU v Brně. Ve svém volném čase také přednáší o svém cestování, kdy uspořádala přes sedmdesát repríz cestovatelských stand-upů v kině Bio Oko, Scala, a také ve vyprodané pražské Lucerně.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.