16. BŘEZNA 2021

Tuning CV individuální konzultace; 14:00-14:30 hod.

#konzultace

Anotace

Díky konzultacím získáte zpětnou vazbu na své CV, motivační dopis nebo profil na LinkedIn, a také tipy na jejich vylepšení a zefektivnění.

Pokud už navíc máte v hledáčku konkrétní pozici, na kterou se chcete hlásit, můžeme společně toto portfolio upravit tak, aby odpovídalo danému inzerátu a zvýšit tak pravděpodobnost postupu do dalšího kola.

Průběh

Potkáme se na 30 min nad vybraným dokumentem, a to on-line prostřednictvím MS Teams.
Ke konzultaci potřebujete jen vybraný dokument/profil a případně i inzerát, na který chcete odpovídat.

Jestli máte o konzultaci zájem, ale daný termín vám nevyhovuje, ozvěte se mi na e-mail siska@vutbr.cz a můžeme se dohodnout na jiném termínu.

Základní informace

Termín: 16. března 2021 od 14:00 do 14:30
Cena: Zdarma
Délka: 30 minut
Lektor: Bc. Miloš Šiška
Adresa: online
Místnost: MS Teams

Lektor

Bc. Miloš Šiška
Miloš je stážista na Kariérním centru VUT. Má zkušenosti v oblasti konzultací, které získal při studiu oboru Psychologické a kariérní poradenství pro jednotlivce s postižením na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Nadále se v kariérovém poradenství vzdělává v rámci akreditovaných kurzů a jeden z jeho cílů je usnadnit studentům přechod ze studijního do pracovního života.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.