16. ČERVENCE 2021

Tuning CV nebo LinkedIn profilu; 16.7. 10:00-10:30

#konzultace

Anotace

Díky konzultacím získáte zpětnou vazbu na své CV, motivační dopis nebo profil na LinkedIn a také tipy na jejich vylepšení a zefektivnění.
Pokud už navíc máte konkrétní pozici, na kterou se chcete hlásit, můžeme společně toto portfolio upravit tak, aby odpovídalo na inzerát a zvýšit tak pravděpodobnost postupu do dalšího výběru a třeba i zajistit pomyslnou vstupenku na pohovor.

Průběh
Potkáme se na 30 min nad vybraným dokumentem on-line skrz MS Teams.
Ke konzultaci potřebujete jen vybraný dokument/profil a případně i inzerát, na který chcete odpovídat.

K přihlášení na akci použijte formulář níže. Do formuláře, prosím, vyplňte svůj VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že vám připojení přes MS Teams bude fungovat.

Tato akce je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430.

Základní informace

Termín: 16. července 2021 od 10:00 do 10:30
Cena: zdarma
Délka: 30 minut
Lektor: Vojtěch Očenášek
Adresa: online - MS Teams

Lektor

Vojtěch Očenášek
S kariérovým poradenstvím jsem začal před třemi lety v Kariérním centru Masarykovy Univerzity. S klienty v rámci kariérního poradenství nejčastěji řeším rozhodování o budoucím uplatnění, konzultace životopisů a vše, co se týká nejistoty z profesní budoucnosti. Mimo to se zabývám pracovní psychologií a jsem účastníkem dlouhodobého psychoterapeutického výcviku, ze kterého čerpám i do poradenské praxe. Na konzultacích mě nejvíce baví, když klient odchází bez obav a odhodlaný uskutečnit další kroky ke spokojené kariéře.

 

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.