30. ČERVNA 2020

Tuning CV nebo LinkedIn profilu osobní konzultace; 9:30-10:00 hod.

#konzultace

Anotace

Díky konzultacím získáte zpětnou vazbu na své CV, motivační dopis nebo profil na LinkedIn a také tipy na jejich vylepšení a zefektivnění.

Pokud už navíc máte konkrétní pozici, na kterou se chcete hlásit, můžeme společně toto portfolio upravit tak, aby odpovídalo na inzerát a zvýšit tak pravděpodobnost postupu do dalšího výběru a třeba i zajistit pomyslnou vstupenku na pohovor.

Průběh

Potkáme se na 30 min nad vybraným dokumentem a to buď osobně v prostorách KC VUT, nebo on-line skrz MS Teams. Preferovanou formu upřesněte nejpozději 1 den před konzultací na email kariera@vut.cz

Ke konzultaci potřebujete jen vybraný dokument/profil a případně i inzerát, na který chcete odpovídat.

Základní informace

Termín: 30. června 2020 od 09:30 do 10:00
Cena: Zdarma
Délka: 30 minut
Lektor: Mgr. Libor Komárek
Adresa: Kolejní 4, KC VUT
Místnost: E 321

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.