16. DUBNA 2020

Tuning LinkedIn profilu osobní konzultace; 9:30-10:00hod.

#konzultace

Anotace

Konzultace 1 na 1, kde máte možnost za podpory lektora vylepšit svůj LinkedIn profil.

Schůzka bude probíhat v prostředí MS Teams, můžete se zeptat na cokoli, co potřebujete vylepšit na svém profilu, jak se pomocí LinkedIn zviditělnit pro firmy, jak si najít práci snů.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz)

Základní informace

Termín: 16. dubna 2020 od 09:30 do 10:00
Lektor: Libor Komárek
Adresa: MS Teams

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má odpovědi na vaše otázky.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.