23. DUBNA 2020

Tuning LinkedIn profilu osobní konzultace; 14:45-15:15hod.

#konzultace

Anotace

Konzultace 1 na 1, kde máte možnost za podpory lektora vylepšit svůj LinkedIn profil.

Máte vyplněný osobní profil a chcete jej vylepšit? Právě k tomu vám poslouží tato konzultace. Máte 30 minut, ve kterým můžete přijít na to, co vašemu profilu na LinkendIn chybí, abys se stal vyhledávanější.

Schůzka bude probíhat v prostředí MS Teams, můžete se zeptat na cokoli, co potřebujete vylepšit na svém profilu, jak se pomocí LinkedIn zviditelnit pro firmy a jak si najít práci snů.

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Základní informace

Termín: 23. dubna 2020 od 14:45 do 15:15
Délka: 30min
Lektor: Libor Komárek
Adresa: MS Teams

Lektor

Libor se dlouhodobě zabývá kariérou studentů a absolventů univerzit. Několik let působil na Kariérním centru Masarykovy univerzity, zkušenosti má i s VUT a VŠB-TUO. Působí i jako konzultant rozvoje ve firmách a dokončuje doktorát. Za cíl si klade překládat požadavky zaměstnavatelů uchazečům, pomoci jim se v kariéře zorientovat a připravit se na první období velké kariérní tranzice. Rád vám pomůže se sebepoznáním, rozhodováním, hledáním, tvořením portfolia, přípravou na pohovor i s kariérním rozvojem.

Má otázky na vaše odpovědi.

Přihlásit se

Akce je již plně obsazena. Zapište se na seznam náhradníků a my se vám v případě uvolnění kapacity ozveme. V případě individuálních konzultace, tuningu CV a dalších pravidlených akcí se můžete kouknout rovněž po jiném, volném, termínu.