5. DUBNA 2022

Základy finanční gramotnosti III

Akce, online, Přednáška, webinář

Anotace

Třetí webinář ze série tří webinářů na téma Základy finanční gramotnosti.

Účastníci webináře porozumí tvorbě aktiv: spoření, penze, fondy, akcie, dluhopisy + další alternativní možnosti (nemovitosti, komodity, kryptoměny, NFT, atd.)

Základní informace

Termín: 5. dubna 2022 od 16:00 do 18:00
Cena: zdarma
Délka: 2 hodiny
Lektor: Bc. Ondřej Kozák
Adresa: online - MS Teams
Místnost: online - MS Teams

Cíle workshopu

Nejpozději den před schůzkou vám bude zaslána pozvánka na schůzku v MS Teams. Prosím, prověřte, že přístup funguje. Pokud vám pozvánka nepřijde, ozvěte se na email kariera@vut.cz.

K přihlášení na akci prosím použijte VUT email (VUTID@vutbr.cz), abychom měli jistotu, že Vám bude fungovat připojení přes MS Teams.

Tento webinář je realizován v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU

Lektor

Bc. Ondřej Kozák

Zkušený koncipient úspěšné franšízy finančních služeb Partners Market, která je 13 let na trhu, obsluhující 1 500 spokojených klientů. Za uplynulý rok 2021 naše pobočka sjednala hypoteční úvěry ve výši 300 milionů korun, v investicích zhodnocujeme našim klientům přes 80 milionů korun a cca 3 miliony v předepsaném pojistném.

Přihlásit se

Registrací souhlasíte a potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.
Současně souhlasíte s příležitosným zasláním pozvánek na další akce Kariérního centra VUT. (Tento souhlas můžete kdykoliv v čase odvolat emailem na adresu kariera@vut.cz v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.)