Den otevřených dvěří v NORMA Czech

15.6.2021

Milí studenti, absolventi, vážení učitelé, ředitelé, profesoři, mistři odborného výcviku, milí rodiče a také příznivci elektronických systémů a řešení.

Vzhledem k rozvolnění COVID opatření jsme si pro Vás nyní na konec školního roku 2021 připravili překvapení v podobě DNU OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v naší společnosti NORMA Czech Hustopeče, které okořeníme jedinečnou příležitostí se setkat v praxi s našimi dodavatelskými firmami, které se zaměřují na elektronické systémy dostupné na našem trhu, senzory, optické brány apod.

Je to jedinečná příležitost pro studenty, kteří se připravují na budoucí povolání z oborů elektrotechniky, robotiky, mechatroniky, strojní mechaniky, informačních technologií a příbuzných oborů.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Čtvrtek 24.6.2021 od 8:30 do 12:30

 Co bude k prohlédnutí?

  • Prezentační truck BoB – Balluff on Board, firma Balluff – primární dodavatel senzoriky, aktuální senzory dostupné na našem trhu, optické brány, kamery, sběrnicové systémy, vše, co potřebujeme implementovat do strojů, nástrojů pro eliminaci lidských chyb.
  • Fanuc – výrobce robotů (nejvíce prodaných kusů v ČR a SK, tzn. v praxi mají největší šanci se potkat s robotem právě od Fanuc)
  • Schunk – výrobce uchopovacích systémů pro roboty, leader v EU, mají zastoupení v Brně
  • Norma Czech (NORMA Group) – ukázka mechanických a pneumatických lisů, výrobních linek s elektronickými systémy (AIDA, Accuseal), ukázka výrobních linek a nahlédnutí do výrobních prostor naší společnosti, která je lídrem na trhu pro automobilový průmysl a vodohospodářství.

Místo: NORMA Czech, s.r.o., Havlíčkova 28, 693 01 Hustopeče

Organizace:

Na základě nahlášení školy, třídy, počtu studentů a času budeme organizovat skupiny po cca 10 účastníků. Počítáme s 30 minutovými intervaly pro jednotlivé skupiny. Organizaci zajistíme operativně dle počtu zájemců.

Zpět na přehled všech článků