Inzerujte s Kariérním centrem a oslovte studenty napříč VUT!

Nabízíte pracovní nabídku, která by mohla oslovit studenty či absolventy VUT? Rádi na našem webu a sociálních sítítch zveřejníme Váš inzerát. Pracovní nabídky zveřejňujeme formou placené inzerce, nabídky stáží pak bezplatně. Vybírat můžete z vícero možností včetně zvýhodněných balíčků.

Chtěli-byste našim studentům nabídnout více než jen pracovní příležitosti a stáže? Kontaktujte nás a můžeme se dohodnout na spolupráci formou partnerství. Rádi Vám nabídneme možnost uspořádat pro naše studenty vzdělávací přednášku, umístíme Vaše logo na náš web i propagační materiály do prostor Kariérního centra a mnoho dalšího.více než jen nabídnou našim studentům.

O nás

Jsme Kariérní centrum Vysokého učení technického v Brně a od roku 2018 pomáháme studentům budovat svoji kariéru již od prvního ročníku jejich studia na VUT. Naším posláním je vzdělávat studenty v oblasti rozvoje jejich kariéry, podporovat v rozjezdu vlastního podnikání i realizaci nových nápadů. Pořádáme semináře, přednášky, setkání se zástupci našich partnerů, nabízíme konzultace tvorby životopisů, LinkedIn profilů a zprostředkováváme pracovní příležitosti a stáže již během studia.

Umožňujeme studentům nahlédnout do světa po studiu a ukazujeme, proč pracovat právě u Vás.

 

CO NABÍZÍME

V oblasti inzerce pracovních nabídek či stáží Vám nabízíme zveřejnění inzerátu pracovní nabídky za poplatek či bezplatné zveřejnění nabídky stáže. Inzerát může obsahovat nejen text, ale rovněž interaktivní mapu s vyznačeným místem výkonu práce, fotografie, obrazový materiál jako je Vaše logo či propagační video. Studenti Vás mohou kontaktovat buďto skrze Vaši kariérní stránku, na kterou je odkážeme, kontaktním formulářem přímo z našeho webu či na uvedený email.

Možností přizpůsobení jsou spousty. Napište a rádi vymyslíme způsob, jakým připravit Váš inzerát, aby zaujmul naše studenty.

Veškeré nabídky můžeme rovněž sdílet skrze naše profily na sociálních sítích: Instagram, Facebook i LinkedId. Na Instagramu sdílíme pracovní nabídky pomocí Stories, které se po dobu platnosti inzerátu archivují na profilu v Highlights. Stories využíváme i na síti LinkedIn. Na Facebooku sdílíme odkaz na inzerát na našem webu s příslušným popiskem. Na všech sítích můžeme označit Vaše profily.

Jak vypadá nabídka ve Stories se můžete podívat zde:

 

 

JAK TO FUNGUJE

Zveřejnění inzerátu je naprosto jednoduché a přizpůsobené tak, aby Vám zabralo minimum práce. Vše důležité můžete nechat na nás. Postup krok za krokem naleznete níže.

Pokud máte zájem stát se partnerem Kariérního centra VUT v rámci partnerského programu VUT, kontaktujte nás prosím na email kariera@vut.cz.

Ceník inzerce

SlužbaCenaPublikovánoPlatnost 
1 inzerát pracovní nabídky1500 Kčwebové stránky KC VUT30 dní
1 inzerát pracovní nabídky2000 Kčwebové stránky KC VUT + sdílení na sociálních sítích30 dní
1 inzerát neplacené stážezdarmawebové stránky KC VUT30 dní
Zvýhodněný balíček 10 inzerátů pracovních nabídek (sleva 20 %)16 000 Kčwebové stránky KC VUT + sdílení na sociálních sítích
Zvýhodněný balíček 25 inzerátů pracovních nabídek (sleva 25 %)37 500 Kčwebové stránky KC VUT + sdílení na sociálních sítích

*Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz