Inzerce

Firmy mají možnost zapojit se jednak do inzerce nabídek pracovních příležitostí, odborných praxí a krátkodobých nebo dlouhodobých stáží. Stejně tak nabízíme možnost zapojení do komplexního partnerského programu VUT.

CO NABÍZÍME

Propojujeme studenty VUT s aplikační sférou. Nabízíme firmám možnost spolupráce s Kariérním centrem VUT v rámci zapojení do partnerského programu VUT v různých úrovních spolupráce. Firmy mají možnost inzerce nabídek pracovních příležitostí, odborných praxí a stáží. Využijte zvýhodněných inzertních balíčků nebo partnerství na míru.

JAK TO FUNGUJE

V případě, že máte zájem o inzerci nabídek práce, stáží a odborných praxí, pošlete nám email s Vaší objednávkou na kariera@vut.cz. Služba je k dispozici od 1. října 2018.

Pokud máte zájem stát se partnerem Kariérního centra VUT v rámci partnerského programu VUT, kontaktujte nás prosím na email  kariera@vut.cz.

Programy KC VUT jsou zaměřeny převážně na strategická partnerství za cílem prohlubování výuky a studentské praxe. Zahrnují jak budování brandingu společnosti, tak širokou škálu služeb, které mohou firmy využívat, včetně možností členství v Business clubu VUT.

Ceník inzerce

SlužbaCenaPublikovánoPlatnost 
1 inzerát pracovní nabídky/placené stáže1500webové stránky KC VUT30 dní
1 inzerát pracovní nabídky/placené stáže2000webové stránky KC VUT + sdílení na sociálních sítích30 dní
1 inzerát neplacené stážezdarmawebové stránky KC VUT30 dní

*Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz