KURZY A WORKSHOPY

V této sekci najdete rozličnou škálu workshopů, přednášek a kurzů se zaměřením na kariérní rozvoj. Nahlédnete například do tajů online marketingu – Googlu a Facebooku. Naučíte se, jak si vytvořit opravdu kvalitní profil na LinkedIn, a personalisti se o Vás pak poperou. Osvojíte si magii projektového managementu. Vyzkoušíte si, jak designovat ty správné produkty správně prostřednictvím Design Thinkingu. A nebo zjistíte, jak napsat životopis, který Vás dostane na pohovor. A mnoho dalšího!

Přihlašování není omezeno, registrujte se tedy na kterýkoliv z kurzů, který Vás zajímá. Všechny workshopy, přednášky a kurzy jsou pro Vás, studenty VUT, připraveny zcela zdarma. Mějte však na paměti, že kapacita je omezená, a registrujte se zavčasu. V případě naplnění kapacity budete zařazeni mezi náhradníky, a o případném uvolnění místa budete neprodleně informováni.

Workshopy jsou tu pro Vás, studenty VUT, proto tedy pokud Vám zde nějaký workshop chybí, nebojte se nám o něj napsat, a bude-li to v našich silách, moc rádi ho pro Vás zrealizujeme.

2
1
4

Táto sekce je je realizována v rámci projektu Moderní a otevřené studium techniky CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002430

EU