Navštivte technický den v Norma Czech

26.5.2022

Již podruhé jsme pro vás na konec školního roku 2022 připravili překvapení v podobě Technického dne otevřených dveří v naší společnosti NORMA Czech Hustopeče, které okořeníme jedinečnou příležitostí setkat se v praxi s našimi dodavatelskými firmami, které se zaměřují na robotiku, automatizaci, elektronické systémy dostupné na našem trhu, senzory, optické brány, logistiku apod.

Jedná se o jedinečnou příležitost pro studenty, kteří se připravují na budoucí povolání ze strojírenských, automobilních, logistických oborů ze segmentu elektrotechniky, robotiky, mechatroniky, automatizace, strojní mechaniky, informačních technologií a příbuzných oborů.

Pondělí 6.6.2022 od 8:30 do 12:30

Co bude k vidění:

  • Norma Czech (NORMA Group) – ukázka mechanických a pneumatických lisů, výrobních linek s elektronickými systémy (AIDA, Accuseal), ukázka výrobních linek a nahlédnutí do výrobních prostor naší společnosti, která je lídrem na trhu pro automobilový průmysl a vodohospodářství.
  • Prezentační trucky Balluff on Board, firma Balluff – primární dodavatel senzoriky, aktuální senzory dostupné na našem trhu, optické brány, kamery, sběrnicové systémy, vše, co potřebujeme implementovat do strojů, nástrojů pro eliminaci lidských chyb.
  • Fanuc – výrobce robotů (nejvíce prodaných kusů v ČR a SK, tzn. v praxi mají největší šanci se potkat s robotem právě od Fanuc)
  • Schunk – výrobce uchopovacích systémů pro roboty, leader v EU, mají zastoupení v Brně
  • HIWIN – HI-Tech leader pro lineární vedení, pohony, motory, válcované, okružované a broušené kuličkové šrouby včetně opracování konců pro uložení, pojistné matice, kuličková pouzdra, lineární sety, kalené broušené vodící tyče (tvrdochromované a nerezové), polohovací systémy, KK moduly, odměřovací systémy.
  • Malé občerstvení zajištěno

Zpět na přehled všech článků