O KARIÉRNÍM CENTRU

KDO JSME

Kariérní centrum je místo, kde se setkávají studenti VUT a partneři z aplikační sféry. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb pro studenty VUT se zaměřením na jejich kariérní rozvoj a podporu jejich podnikatelského myšlení. Umožňujeme inzerci nabídek práce, odborných stáží a praxí. Spolupracujeme s významnými hráči z aplikační sféry v rozmanitých odvětvích, abychom pokryli potřeby studentů všech fakult.

 

Otevírací doba

Pro firmy: Pokud nás budete chtít kontaktovat, jsme k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:30 hod na telefonech či mailech, viz kontaktní osoby. Osobní schůzky dle invidiuální domluvy.

Pro studenty: Konzultační hodiny pro studenty jsou v pondělí a úterý od 9:00 – 12:00 hod v KC VUT (Antonínská 1).

Pro sjednání schůzky nás prosím kontaktujte na email: kariera@vut.cz.

VIZE

Poskytování kvalitních služeb studentům prostřednictvím workshopů, kurzů, diskusí a seminářů, ať už v oblasti kariérního rozvoje, či se zaměřením na podporu podnikání. Budování dlouhodobého a kvalitního vztahu s firmami a partnery z aplikační sféry. Věříme v propojování studentů a firem, a to prostřednictvím výše zmíněných workshopů, inspirativních přednášek, diskusních schůzek se studenty, open days, či inzercí nabídek práce, stáže a praxe.

MISE

Tvoříme obousměrnou vstupní bránu mezi studenty VUT a aplikační sférou. Poskytujeme studentům komplexní služby v oblasti kariérního rozvoje a podnikání. Firmám nabízíme možnost zapojení do běhu Kariérního centra a spolupráci se studenty VUT.

Kontaktní informace

Adresa: Kariérní centrum VUT
Antonínská 548/1
601 90 Brno

Fakturační údaje: IČ: 00216305
DIČ: CZ00216305