Online veletrh pracovních příležitostí iKariéra.cz 2021

1.4.2021

IAESTE Czech Republic pořádá první celorepublikový Online veletrh iKariéra.cz, který se bude konat 14. dubna 2021 od 9 do 16 hodin ve virtuálním prostředí. Z pohodlí domova se budete moci spojit s více jak 150 firmami, které hledají do svých řad nové kolegy z řad studentů a absolventů na plný nebo poloviční úvazek, ale i nabízí brigády, stáže či témata bakalářských/diplomových prací.

Aktuální nepříznivá situace nedovoluje uskutečnit tradiční formou veletrhy, které studentská organizace IAESTE pořádá již více jak dvě desítky let na akademické půdě významných technických univerzit v České republice. Z tohoto důvodu vznikl první celorepublikový Online veletrh iKariéra.cz pořádaný pro studenty technicky zaměřených vysokých škol, na které bude čekat 157 možných budoucích zaměstnavatelů.

Proto neváhejte a udělejte první krok k nastartování své kariéry v oboru. Online veletrh iKariéra bude probíhat na stránce www.ikariera.cz, kde na vás budou čekat virtuální stánky vystavovatelů rozdělených do 6 pavilonů podle zaměření – strojírenství, elektro, chemie, stavebnictví, IT a ekonomie. Zúčastnit se budete moci i veletržní soutěže o hodnotné ceny, konzultací svých CV a LinkedIn profilů, zajímavých prezentací několika firem či poutavých diskuzí se zajímavými influencery – Petrem Márou, Tomášem Studeníkem, Pavlem Minářem a Karlem Kovářem, alias Kovym!

Navíc je tento virtuální veletrh podpořen jobportálem iKariera.cz, kde již nyní můžete najít medailonky a články některých firem a stejně tak nabídku pracovních pozic, která se bude s blížícím se termínem konání veletrhu stále více rozšiřovat.

Na viděnou 14. dubna na Online veletrhu iKariéra.cz.

Zpět na přehled všech článků