ALIS Tech s.r.o.

ALIS Tech s.r.o. je vývojová firma nahlížející na problematiku bezpečnosti provozu středních a velkých podniků z jiného úhlu pohledu. Naším cílem je vytvářet bezpečné pracovní prostředí bez vážných pracovních nehod. Naše řešení stavíme na nejnovějších technologiích udávajících směr Průmyslu 4.0 a trendy digitalizace zavádíme do tzv. slepých míst, kde eliminujeme provozní slepotu.

ALIS Tech vznikla na letitých zkušenostech mateřské společnosti Aledo s.r.o., jež prodává konvenční technologie a systémy BOZP a průmyslové identifikace. Neustálá nákladná obnova bezpečnostního značení formou nátěrů a polepů nás přivedla na myšlenku využití LED technologie pro projekci bezpečnostních symbolů, jejichž nasvícení je podněcováno pohybem. Vizi autonomně bezpečného provozu jsme povýšili o anti-kolizní systém chránící chodce, manipulační techniku a podnikový majetek. Třetí divizí ALIS Tech jsou systémy pro optimalizaci a odhalení krizových míst v provozu, jež umožňují organizaci práce v reálném čase.

Webové stránky společnosti

Mezi naše zákazníky patří firmy jako: ŠKODA Auto, Hyundai Motors Manufacturing Czech, Tyco, Thermo Fisher, ABB, Nestlé, Lego, DHL, Heineken. Již druhým rokem jsme vystavovateli na nejznámějším veletrhu bezpečnosti práce v Německém Düsseldorfu A+A Safety, kde mohou vystavovat pouze výrobci řešení. Náš obchodní model je skrze partnerskou síť, kterou aktuálně tvoří 14 zemí Evropy.

Jsme malá a relativně mladá firma, která si je vědoma, že nejcennější jsou zaměstnanci a jejich spokojenost. Každý u nás má obrovský prostor pro kariérní růst, pakliže příležitost dokáže využít. Aktuálně čelíme vysokému náporu projektů, které v nynější sestavě nejsme schopni včas odbavovat. Proto hledáme další nadšené lidi, kteří nám pomůžou změnit konvenční svět BOZP na sektor inovativních a autonomních řešení, které chrání lidské životy a životnost firemního majetku.

Aktuální pracovní nabídky