Honeywell

Honeywell se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou moderních technologií, které pomáhají řešit některé z nejaktuálnějších otázek světa. Naše technologie se uplatňují v oblasti energetiky, bezpečnosti, produktivity i globální urbanizace. V Brně má Honeywell své největší výzkumné a vývojové centrum v Evropě. V moderních laboratořích a kancelářích pracuje přes 1100 inženýrů z více než dvaceti zemí světa!

O SPOLEČNOSTI

Dokážeš si představit produkty, které v Brně vyvíjíme?

AEROSPACE. Největší divize firmy Honeywell v Brně  je zaměřená na letecká softwarová řešení a aplikace zkvalitňující práci pilotů, zvyšující bezpečnost letového provozu a komfort pasažérů. Naše produkty najdeš téměř ve všech komerčních a vojenských letadlech a také v zařízeních pro výzkum vesmíru.

SAFETY AND PRODUCTIVITY SOLUTIONS (SPS). Tato divize přispívá k podpoře produktivity a bezpečnosti více než půl miliardy pracovníků po celém světě. V Brně vyvíjíme inteligentní osobní ochranné prostředky a technologie pro detekci plynů.

BUILDINGS TECHNOLOGIES (BT).  Naše technologie a software najdeš ve více než deseti milionech budov po celém světě. Produkty, které v Brně vyvíjíme pomáhají zajistit energetickou účinnost a komfort velkých průmyslových budov.

PERFORMANCE MATERIALS AND TECHNOLOGIES (PMT). Brněnská část této divize se specializuje na oblast Thermal Solutions. Vyvíjíme jednotky pro řízení toku plynu a jeho spalování při generování tepla v průmyslových aplikacích a řešení pro dálkový dohled technologických procesů.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.honeywell.com
Email: UniversityBrno@Honeywell.com
Volná místa: https://honeywell.jobs.cz/